[ TMD GRUP ]

Hakkımızda


TMD Grup; üretim ve Ar-Ge faaliyetleri için gerekli olan en verimli ve kaliteli makinelerin uluslararası standartlarda tasarım ve üretimini yapan makine sanayisinde bir çözüm ortağınızdır. TMD Grup; üretim ve tasarım proseslerinde teknolojinin en güncel halini kullanarak, ulusal ve uluslararası yatırımcılara düşük maliyet -yüksek verimli makineler üretim ve tasarımı hedefler. TMD Grup; düşük maliyet- yüksek verimlilik hedeflerine ulaşmak için teknolojinin en güncel halini tasarlayarak üretim proseslerinde teorik olarak ortaya çıkabilecek olan hataları en aza indirmektedir. TMD Grup; klasik üretim metotlarına ek olarak, yatırımcının ve üreticinin ihtiyaçlarını kolektif bir yapıda analiz ederek, üreticinin temel ve ileri ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılayarak müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak görür.

TMD – Technical Machine Design

TMD Grup; çimento, endüstri ve maden makineleri tasarım ve üretimini ana proses hattı kabul ederek, enerji, inşaat, tarım ve gıda sektörlerine özel makine tasarım ve üretimi sunmaktadır.

TMD Grup; 10 yıl ve üzeri sektörsel deneyimini farklı tasarım ve üretim sahalarında derleyip TMD PROJE çatısı altında birleştirerek uzman personeli ile siz değerli yatırımcılarımıza destek vermektedir.

Ürünlerimiz:

  • Mekanik Ekipmanlar
  • Çimento Tesisleri
  • Beton Santralleri
  • Çelik Konstrüksiyon
  • Özel Tasarım Uygulamalar
EnglishTurkish